Error 522 Ray ID: 4c9aec10bae3c77f • 2019-04-19 00:57:33 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Meyve ve sebze fiyatlarının yüksekliğinin altında yatan nedenler | Sivas Haber | Sivas Medya

Türkiye’deki Çocuk Nüfusu %28’e Geriledi: Aileler İçin En Büyük Sorun Eğitim Masrafları

Son Dakika! Eski ÖSYM Başkanı Ali Demir, Ev Hapsinde Tutulacak

Tarım Sigortaları Havuzu’nda Destek Oranları Belli Oldu

Ev Kadınlarına Emeklilik İmkanı! İşte Detaylar

Meyve ve sebze fiyatlarının yüksekliğinin altında yatan nedenler

HABER 11 Şubat, 11:46'de eklendi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın “2019’u daha güçlü bir bütçe ile yöneteceğiz” cümlesini doğru ve yerinde bulan Ekonomist Prof. Dr. Sedat Aybar, Türkiye ekonomisinin gidişatını yorumladı ve “Enflasyon oranları beklenenden daha hızlı düşecek” dedi.“Doğal afetler sebze ve meyveleri etkiledi”Antalya’da ciddi bir doğal afet yaşadık diyen Prof. Dr. Sedat Aybar, “Bu seller, hortumlar sebze ve meyveleri etkiledi. Bu felaketin fiyatlara yansıması kaçınılmaz. Gıda fiyatlarının yükselmesinin bir sebebi de bu afetler oldu. Dünyada değişik bir eğilim gerçekleşiyor. Son 20 yıl içerisinde gıda fiyatları giderek artıyor. Bunun önemli sebeplerinden biri de küresel ısınma. Küresel ısınma tarım alanlarının daralmasına neden oluyor. Tarladan çatala kadar geçen süreç içerisinde düzenlemelerin daha etkin yapılması gerekiyor. Bakıyoruz; Fransa, İtalya, Almanya ve ABD ülkeleri fiyat müdahalelerinde bulunuyorlar. Gıda güvenliği konusunda Avrupa Birliği (AB), içerisinde tarladan çatala geçen sürede oluşan fiyatların çiftçilere yansıması konusunda güvence getirmeye çalışıyor. Gıda fiyatlarının yukarı yönlü hareket ediyor olmasında hem küresel hem de bölgesel nedenler var. Bu küresel nedenler sadece kendi başımıza halledeceğimiz sorunlar değil. Sorunlarla baş edebilmemiz için tarımsal alanda birçok düzenlenme yapılması gerekiyor” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.