Error 522 Ray ID: 4c9ade664dc0c777 • 2019-04-19 00:48:13 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Check-up, araç arızası ve kaza risklerini en aza indiriyor | Sivas Haber | Sivas Medya

Türkiye’deki Çocuk Nüfusu %28’e Geriledi: Aileler İçin En Büyük Sorun Eğitim Masrafları

Son Dakika! Eski ÖSYM Başkanı Ali Demir, Ev Hapsinde Tutulacak

Tarım Sigortaları Havuzu’nda Destek Oranları Belli Oldu

Ev Kadınlarına Emeklilik İmkanı! İşte Detaylar

Check-up, araç arızası ve kaza risklerini en aza indiriyor

HABER 11 Şubat, 11:45'de eklendi

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, lastikler, farlar, amortisör, egzoz, fren sistemi, sıvılar (motor yağı, antifriz, cam suyu, akü suyu), klima, ön düzen, silecekler, fren hidroliği ve akünün kontrolü gibi check-up hizmetlerinin araç arızası ve kaza risklerini en aza indirdiğini açıkladı. Ayrıca; aracın daha etkili çalışmasını sağlayarak, yakıt tüketiminin azaltılmasına yardımcı olduğu kaydedildi.Araç check-up’ı özellikle kış aylarında büyük önem taşıyor Yapılan bilgilendirmede; yeni nesil araçlar her ne kadar en son teknolojilerle ve en kaliteli malzemelerle üretiliyor olsa da aracı oluşturan parçaların da bir ömrü olduğu belirtilirken, araç üretiminde kullanılan orijinal parçalar zamanla etkisini yitirdiği, bu yüzden marka veya modeli ne olursa olsun her aracın özellikle kış aylarında düzenli kontrol ve bakıma ihtiyaç duyduğu vurgulandı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.